*** Penzion Restaurant Birdie /ubytovanie Pardubice

Penzion Pardubice Restaurant Birdie
 
Penzión Birde Ubytovanie Pardubice Popis .
Nachádza sa  v samom centre Pardubíc, na dohľad od stanice. Nech už ste na cestách za prácou či na výlete alebo dovolenke a hľadáte ubytovanie v našej lokalite penzión Birde vás určite nesklame.Bezplatné parkovanie v areáli penziónu - kapacita 10 miest, nieje strážené.

Penzión Birde Ubytovanie Pardubice Ubytovanie .
Ponúkame vám 9 moderne zariadených izieb, ktoré sú vybavené klimatizáciou, vlastnou küpelnou a Tv+ satelit.Ďalej izby s luxusným nábytkom z vyrezávaného masívneho dreva pre náročnejších. 2 apartmány s vlastnou kuchynkou a oddelenými spálňami.

Penzión Birde Ubytovanie Pardubice Reštaurácia :
Nesklame ani tých najväčších labužníkov. Okrem hlavných jedál si u nás môžete vybrať i s ponuky minutiek, predkrmov, polievok či šalátov, dezertov a zmrzlinových pogárov na ktoré budú vaše deti ešte dlho spomínať.Príjemný personál a kvalitná kuchyna. Niekoľko salónikov, ktoré si môžete rezervovať pre rodinnú oslavu, spoločenský raut či svadobnú hostinu.

Penzión Birde Ubytovanie Pardubice Konferencie .
Konferenčné priestory pre prednášky a semináre. SAlóniky a konferenčné priestory o kapacite  12, 14, 25 či 40 miest. Dajú sa využiť pre rodinné oslavy, spoločenské rauty, svadobné hostiny. Zaistíme občerstvenie a veškerý servis.

Penzión Birde Ubytovanie Pardubice Záhradka .
Vonku m0244žete obedovať, večerať, okrem štandardnej ponuky z jedálneho lístka ponúkame i príležitosť ochutnať špeciality pripravované našimi kuchármi priamo pred vaším zrakom na grile. Vaše deti sa m0244žu zabaviť v atraktívnom detskom kútiku, ktorá sme pre ne postavili. Vedľa záhradky je štýlová rustikálna drevenica s kapacitou 45 miest, ktorá je vhodná na príjemné posedenie v chládku.

Penzión Birde Ubytovanie Pardubice  Solná jaskyńa :
Kľud pri relaxačnom a ozdravovacom pobyte vám ponúka naša solná jaskyňa. Solné jaskyńe v Birde ponúkajú  seánsu haloterapie a muzikoterapie za 170 Kč. Jaskyńa má 70 štvorcových metrov a je  postavená z 40 ton soli. je vybavená 17 francúzskymi polohovanými lôožkami, inhalačnými  a solnými vodopádmi. studienkami,
Penzion Pardubice Restaurant Birdie - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Pardubice Restaurant Birdie - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Pardubice Restaurant Birdie - možnosť pripojenia na internetPenzion Pardubice Restaurant Birdie - k dispozícii letná terasaPenzion Pardubice Restaurant Birdie - k dispozícii kavareňPenzion Pardubice Restaurant Birdie - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Pardubice Restaurant Birdie - hotel má reštauráciuPenzion Pardubice Restaurant Birdie - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Pardubice Restaurant Birdie - akceptuje creditné karty VISAPenzion Pardubice Restaurant Birdie - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Pardubice Restaurant Birdie - akceptuje creditné karty JCBPenzion Pardubice Restaurant Birdie - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Pardubice Restaurant Birdie - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Pardubice Restaurant Birdie - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Pardubice Restaurant Birdie - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Pardubice Restaurant Birdie - Izby s vlastnou toaletouPenzion Pardubice Restaurant Birdie - v izbach je telefon